Daima en iyisi ...
TR   |  
EN   |  

Ünteks Grup

 

BAŞKANIN MESAJI

"Teknolojik gelişmeler her geçen gün hayatımızda daha büyük roller oynamaktadır. Bilginin daha hızlı şekilde paylaşılabilmesi ve herkese açık olması, dünya iletişiminde ki hızlı değişimin en önemli göstergesidir. Ekonomik ve küresel değişimler teknolojik değişimlerle birlikte tüm sektörlerin yatırımlarını ve hedeflerini de etkilemektedir.  
 
Değişimlerin ve buna bağlı olarak gelişmelerin art arda gerçekleşerek hızla yol aldığı yeni bir dünya da yaşıyoruz. Hayat her geçen gün biraz daha hızlanırken bazen dünün en hızlı firmaları bugünün şartlarında yavaş kalabiliyor. Kimi firmalar da diğerlerinden daha hızlı koşarak, yarattıkları farklar ile kendi ülkelerinde ve sektörlerinde lider uluslararası düzeyde adı geçen firmalar olarak yerlerini alıyorlar. Bu değişen dinamikler içinde, hızlı ve yenilikçi, üstün kalite anlayışı ve tüm niteliksel faktörlerden ödün vermeden liderliğe ulaşmanın , kalite üzerine kurulmuş marka bilinirliği ile uluslararası arena da yerini almanın tüm gereklerini yerine getirmeye çalışan bir vizyon ile çalışmaktayız. 
 
Ünteks Şirketler Grubu olarak hedefimiz müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata zamanında ulaştırabilmektir. Bu hedef doğrultusunda her geçen gün hem üretim hem de sistemsel anlamda yatırımlar yapmaktayız. Tekstil piyasasının oldukça zorlandığı 2014 ve 2015 yıllarında bile ilerleme hedeflerimizden vazgeçmeyerek yeni yatırımlarımıza devam ettik. Mart 2015 yılında aylık 800 ton üretim kapasitesine sahip olan İplik fabrikamızı Diyarbakır'da hayata geçirdik. Bunun yanı sıra hem Örgü hem de Boya-Baskı fabrikalarımızda birçok yeni makina satın alarak, üretim sürecimizi hızlandırıp kapasitemizi artırdık.  
 
Gelecek yıllardaki hedefimiz ise, yakalamış olduğumuz bu büyümeyi istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmek, gerek Avrupa gerekse diğer kıtalardaki yeni müşterilere ulaşarak pazar payımızı arttırmaktır. Bunun yanı sıra ""Daima En İyisi"" sloganıyla çıktığımız bu yolda, Türkiye'nin en beğenilen ve tercih edilen tekstil firması olmak ana hedefimizdir.  
 
Sektörel ve uluslar arası marka bilinirliği alanlarında yaşadığımız gelişmelerde ve değişimlerde, bizleri destekleyen, bizimle hayatlarını paylaşan çalışanlarımıza, birlikte yürüttüğümüz iş birliği için tedarikçi firmalarımıza ve müşterilerimize 2016 yılında daha güzel gelişmeler ve haberlerle ilgili bilgiler vereceğimiz ümidi ile bize duydukları güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.  
 
Kerim ÜNVER 
Yönetim Kurulu Başkanı

ÜNTEKS GRUP
Başkanın Mesajı
Hakkımızda
Sosyal Sorumluluk
Bilgi Toplumu Hizmetleri
FAALİYETLERİMİZ
İplik
Örme
Baskı
Boya
Konfeksiyon
ÜRÜNLER
İplik
Kumaş
Konfeksiyon
KALİTE & TEKNOLOJİ
Kalite Çevre ve İSG Politikası
Teknoloji
Laboratuvar
Tasarım
Çevre
Sertifikalar
İNSAN KAYNAKLARI
İK Politikası
İş Başvurusu
MEDYA
Haberler
Fuarlar
Genel Merkez
Örme Tesisi
Boya & Baskı Tesisi
İplik Tesisi
Rusya Ofisleri
Ukrayna Ofisi
KVKK POLİTİKASI
Genel Aydınlatma Metni
Ziyaretçi Aydınlatma Metni
Veri Sahibi Hak Kullanımı ve Başvuru Formu
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
Kişisel Veri Saklama, İmha ve Anonimleştirme Politikası
Çalışan Adayı Aydınlatma Metni
 
© 2015 ÜNTEKS Tüm Hakları Saklıdır
Mega Tasarım